CHOVATELSKÁ STANICE LIBAMI

Novinky | Úvod | Odkazy | Story | Memory | Kontakt | Juniorhandling | Krycí psi
Charakteristika plemen | Naši psi | Výrobky | Fotogalerie |  Štěňata

libami@seznam.cz

..:: TEL. 00420 777 587 649 ::..

štěňata 2018 puppies
 
Parson Russell Terrier  vrh  "O"  litter

Dne 22.8.2018 očekáváme narození štěňátek - the puppies should be born.

Plánovaný odběr - ready to go - 15.9.2018

CHOVATELSKÝ SERVIS

JRT s PP nebo bez?
Mýty, rozdíly a finance.

matka - dam Yeger Danu of Libami         otec - sire Highland Down´s Wild Bill Cherry
   75%USA, 25% Europe                                                                   100% USA

 


Tento vrh má 90% americký rodokmen
zpestřený ze strany matky i Evropskou krví. V jejich rodokmenech najdeme mnoho vynikajících jedinců především z USA, ale též z Německa, Rakouska, Nizozemska, ale i několik již v CR narozených šampionů.

Otec Billy je import z USA, z vynikající chovatelské stanice Highland Downs. V ČR měl možnost účastnit se jedné národní výstavy, kde zvítězil ve třídě mladých a stal se nejlepším mladým psem plemene. Billy vyniká vynikajícím úhlením, které mu dává elegantní lehký pohyb a v běžném životě velkou vytrvalost. Billy je aktivní lovecký pes s vynikající chutí do práce. Je testovaný - LP 0/0, luxace čočky normal, PRA neg., BAER oboustraně slyšící, je plnochrupý. Čerstvé vyšetření štítné žlázy 31 ng/l, správný tvar a uložení ledvin. Rovněž je testovaný na velice zákeřné onemocnění tohoto plemene - LOA (Late Onset Ataxia) v laboratořích v Anglii s výsledkem CLEAR. Billy je aktivní přátelské a neagresívní povahy, miluje jakékoliv hry, především míčové.

Matka Danu je dcerou a vnučkou dvou vynikajících amerických šampionů. Je to krásná, sebevědomá pracovní fena vynikajícího exteriéru. Předností obou rodičů je silná a pevná kostra, korektní stavba těla, kvalitní struktura srsti, krásná hlava a temperamentní a přátelská povaha bez jakýchkoliv známek agresivity.
Očekáváme kvalitní trikolorní štěňátka se srstí hladkou a broken, která budou vhodná pro chov nebo jako sportovní a rodinný společník.
      

All puppies from these litters are scissor bite and full dentition.
The advantage of both parents is strong and solid bone, correct body structure, beautiful head and lively, friendly nature and good health.
This litter has 90% American pedigree. Sire Billy is imported from USA, from an excellent kennel Highland Downs. In the Czech Republic had the opportunity to participate in a national exhibition, where he won the junior class and became best young dog. Billy have excellent angulation, which gives him elegant light movement and in daily life great endurance. Billy is an active hunting dog with an excellent taste to work. It is tested - LP 0/0, normal lens luxation, PRA neg., BAER hearing both sides, he has full dentition. Fresh thyroid 31 ng / l, the correct shape and position of the kidneys. He is LOA tested - result CLEAR.
Mother Danu is the daughter and granddaughter of two great American champions. It is a beautiful, confident working female great exterior. The advantage of both parents is strong and rigid skeleton, correct physique, good coat structure, beautiful head and lively and friendly nature with no signs of aggression.
We expect quality tricolor puppies with hair smooth and broken as to be suitable for breeding or as a sports and family companion.

  

 

 

..:: TEL   777 587 649 ::..