CHOVATELSKÁ STANICE LIBAMI

Novinky | Úvod | Odkazy | Story | Memory | Kontakt | Juniorhandling | Krycí psi
Charakteristika plemen | Naši psi | Výrobky | Fotogalerie |  Štěňata
štěňata - puppies 2017
   Parson Russell Terrier  litter  " K "

3.1.2017  se narodila štěňátka - the puppies were born. Plánovaný odběr - ready to go - 22.2.2017

CHOVATELSKÝ SERVIS             Štěňátka z naší CHS     matka / dam
Hessy Libami "Kelsey"        otec / sire   CH Highland Downs Native Star "Spark"
  
NL / Rakousko, Německo                                                                                                         USA
 

Matka pochází z ČR po rodičích z německých, rakouských a nizozemských linií, otec je importovaný z USA. To zaručuje absolutní nepříbuznost a velkou genovou variabilitu. Široký genofond je nejlepší zárukou pevného zdraví štěňátek a prakticky vylučuje možnost výskytu genetických vad, jak je tomu možné u příbuznějších spojení. Toto spojení je opakování vrhu z roku 2012, ze kterého byla krásná a velice úspěšná štěňátka.                                                  

Otec matky Kelsey je šampion Chico Tanenbruck, syn multi šampiona Froda Černý Faun, matka je dcera holandské interšampionky Gulabin´s Gigi Lou. Kelsey je stejně jako její otec CH Chico Tanenbruck výborně úhlená, totéž očekáváme, kromě jiného i u štěňátek. Na výstavě hodnocena jako výborná, vítězka třídy, CAC. Kelsey je plnochrupá, má nůžkový skus a ideální výšku 33 cm. Srst broken, barva trikolor.       

Otec Spark je import z USA, z vynikající chovatelské stanice Highland Downs. Je Šampion USA, obdržel další tituly jako Best of Winners, Best of Opposite sex, Best of Breed atd. Spark se kvalifikoval na
AKC/Eukanuba National Championship 2011. V ČR zatím měl možnost účastnit se jedné národní výstavy, kde byl s přehledem vyhlášen nejlepším psem - Národní vítěz a poté nejlepším jedincem plemene - BOB. Spark vyniká vynikajícím úhlením, které mu dává elegantní lehký pohyb a v běžném životě velkou vytrvalost. Spark je pes delšího rámce, elegantního krku a rovných zad. Jeho exteriér je bezchybný a špičkový. Měří ideálních 36 cm, je prostý veškerých onemocnění. Je testovaný - LP 0/0, luxace čočky normal, PRA neg., BAER oboustraně slyšící, je plnochrupý. Čerstvé vyšetření štítné žlázy 30 nmol/l, správný tvar a uložení ledvin.

Předností obou rodičů je silná a pevná kostra, korektní stavba těla, úplný nůžkový skus, kvalitní struktura srsti, krásná hlava a temperamentní a přátelská povaha bez jakýchkoliv známek agresivity. Očekáváme štěňátka kvalitního exteriéru a pevné, přátelské a aktivní povahy. Štěňátka budou vhodná k dalšímu chovu i jako zdravý rodinný přítel. S rodiči podnikáme různé aktivity, např. agility, coursing, běhání v zápřahu a další psí sporty, baví je všechno.
Both parents have strong and firm body, correct body build, beautiful heads and live and friendly character.We are expecting show quality puppies.                                                                                                                                                                      Proč nekupovat štěně  bez Průkazu původu?!

 

"KANE"
Kane Spark Libami 

pes - male    

"KANSAS"
Kansas Spark Libami 

pes - male    
"KAIYA"
Kaiya Kelsey Libami 
fena - female

export the
Bosnia and Herzegovina

 

 

15.2.2017  7 týdnů / weeks

 

 

19.1.2017  16 dní / days


KANEKANSAS
 

KAIYA
 

 

3.1.2017  se narodila štěňátka. Máme dva pejsky a jednu fenku. Porodní váha je 180 - 220 g.
The puppies were born. We have 2 males and 1 female.
The birth weight is 180 - 220 g.

   
male 1
male 1
 

male 2

 

male 2

 

female

 

female

 

 

 

 

 

Pro více info a rezervaci můžete volat

 

..:: TEL   777 587 649 ::..

Pro více informací a rezervaci štěňátka nás, prosím, kontaktujte.
For more information and reservation of puppy contact me, please.

libami@seznam.cz